Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

Українські юніорки здобули командне срібло в Ізраїлі 4 медалі для України завоювала львівська гімнастка Христина Погранична

У Холоні (Ізраїль) завершився етап Гран-Прі та Міжнародний турнір з художньої гімнастики. Львівська гімнастка, лідер національної юніорської збірної Христина Погранична успішно пройшла усі три види і здобула для України три медалі: дві срібні, за вправи із м’ячем (16,350) та булавами (15.950) і бронзову – за обруч (15,850). Завдяки її високим результатам, трійка українських юніорок – Христина Погранична, Вікторія Онопрієнко, Влада Нікольченко – вийшла на друге місце в командному заліку змагань.

У вправі зі стрічкою Віка Онопрієнко з високою оцінкою 15.450 балів посіла третє місце, принісши Україні ще одну медаль.

На етапі Гран-Прі наша сеньйорка Олена Дяченко за результатами кваліфікаційних змагань вийшла у всі фінали. У фінальних виступах Олена блискуче виступила у вправах із булавами та обручем, але, через високу конкуренцію, посіла лише 4 сходинку п’єдесталу. Перший номер національної збірної, Вікторія Мазур, допустила низку помилок і втратила шанс позмагатися за медалі.

Катерина Луценко, яка виступала в рамках Міжнародного турніру, зайняла друге місце у багатоборстві, а у фіналах здобула одну срібну та три бронзові нагороди.

Таким чином, українські збірниці везуть з Ізраїлю до України п’ять срібних та п’ять бронзових медалей.

http://ukraine-rg.com.ua

https://zaxid.net

НОВИНИ

СТАТИСТИКА