Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

Христина Погранична здобула найбільшу кількість золотих медалей на Кубку Дерюгіної!

Після чотирирічної перерви Кубок Дерюгіної повернувся до України. Грандіозні міжнародні змагання були приурочені до 85-літнього ювілею легенди української гімнастики, Героя України, Президента федерації гімнастики України Дерюгіної Альбіни Миколаївни.

17-19 березня найсильніші гімнастки з 28 країн світу взяли участь легендарному турнірі Deriugina Cup Grand Prix 2017.

Україна була представлена прімою української гімнастики Ганною Різатдіново, яка виступала вже у статусі бронзової Олімпійської призерки, другим номером сеньйорської збірної Вікторією Мазур, Оленою Дяченко, Яною Ярош, Вікторією Фотієвою, Анною Собещаковою, Юлією Ольховською, а також десятьма найсильнішими юніорками: Христиною Пограничною, Вікторією Онопрієнко, Владою Нікольченко, Вікою Рокоман, Олександрою Яремчук, Анастасією Валентіровою, Анною Галасюк, Катериною Демиденко, Ніколь Красюк, Вікторією Денисенко.

На жаль, після першої вправи з обручем Ганні Різатдіновій довелося припинити участь у змаганнях через траву стопи.

За підсумками перших двох днів в активі української сеньйорської збірної в індивідуальних вправах у фіналах опинилось дві бронзи – у Віки Мазур за обруч та в Олени Дяченко за м'яч.

У групових вправах наші сеньйори здобули «золото» у багатоборстві, а юніорки «бронзу».

Найбільшу кількість медалей для України виборола член юніорської збірної Христина Погранична, вихованка спортивного клубу «Ніка» (тренер Ірина Руда). Львів'янка здобула першість у багатоборстві серед юніорів 2003 р.н., а також стала володаркою трьох золотих медалей у фінальних вправах з обручем, булавами та стрічкою, а також «бронзи» з м'ячем.

Варта зазначити, що нагородження переможців та призерів проводили тпкі знаменитості спорту як Героя України, Президента федерації гімнастики України Дерюгіна Альбіна Миколаївн, президент міжнародної федерації гімнастики Морінарі Ватанабе (Японія) та Сергій Бубка - президент Національного олімпійського комітету України.

http://rg4u.clan.su/forum/32-2554-10

http://rg.sport.ua/news/338553

http://zaxid.net

http://portal.lviv.ua

http://zaxid.net

НОВИНИ

СТАТИСТИКА