Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

Львівські грації перемагають на Miss Valentin 2017 в Естонії!

9-10 лютого 2017 у естонському місті Тарту проходив 23-й міжнародний FIG турнір з художньої гімнастики Miss Valentine 2017, який цього року відвідали понад 1200 учасниць з різних куточків світу. Це дуже високого рівня міжнародні змагання, на які запрошують лише по дві найсильніші гімнастки від країни.

Поборотись за нагороди зі Львова вирушили чотири гімнастки, вихованки спортивного клубу «Ніка» - Христина Погранична, яка представляла юніорську збірну України з художньої гімнастики, Аліна Мельник (2005), Любімова Луїза (2008) та Алєкса Евертц (2007) разом зулюбленим тренером Іриною Рудою.

Для львів'янок це був перший старт у новому олімпійському сезоні за новими правилами.

У багатоборстві Христина Погранична відмінно справились з новою програмою, не залишивши жодного шансу суперницям, у результаті посіла першу сходинку п'єдесталу. Кваліфікувавшись у три фінали, наша грація здобуває ще три золоті медалі за вправи з обручем, булавами та стрічкою!

Оцінка за обруч 16,900 стала найкращою в кар'єрі гімнастки, а також рекордною для українських юніорок!

Аліна Мельник (2005), яка виступала в категорії пре юніорів, за впевнено виконану вправу з обручем нагороджена золотою медаллю; також Аліні не було рівних у вправі з м'ячем - і ще одне золото.

Луїза Любімова (2008) чудово справилась зі скакалкою і здобула в копілку «Ніки» ще одну медаль – срібну!

Алєкса Евертц (2007), перспективна гімнастка, яка нещодавно почала займатися у клубі «Ніка», порадувала своїх тренерів достойними виступами, хоча й опинилася лише за крок до п'єдесталу - 4 місце у вправі зі скакалкою.

Вітаємо усіх гімнасток та їх тренерів з успішним початком сезону і бажаємо успіхів на наступних стартах

НОВИНИ

СТАТИСТИКА