Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

Львівські гімнастки привезли з Дубаю золото, срібло та діадему!

9-12 грудня в Об'єднаних Арабських Еміратах відбувся Перший міжнародний турнір з художньої гімнастики DuGymCup 2016, який проходив на всесвітньовідомій спортивній арені Al Manara Sports Hall в Дубаї. Географія спортивного заходу сягала понад 200 учасниць з 22 країн світу.

Відразу після змагань проходили майстер-класи від світових зірок художньої гімнастики: українки Ганни Різатдінової – бронзового призера Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро, чемпіонки Угорщини та призера світового рівня – Дори Васс та болгарської пріми - Марії Матєвої.

Запрошення взяти участь в турнірі прийняла команда львівського спортивного клубу «Ніка» у складі юніорки Христини Пограничної (2003), Анастасії Гурської (2005), Алєкси Еверц (2007), Луїзи Любімової (2008) та тренера Ірини Рудої.

Погранична Христина блискуче справилась зі всіма вправами - обручем, булавам та стрічкою, завоювавши всі з можливих золотих медалей. Також нашій юніорці присвоєно почесний титул - Міс майстерність турніру з наступною коронацією спеціальною діадемою.

Анастасія Гурська (2005р.н) за чудово виконану вправу з булавами нагороджена срібною медаллю.

Алекса Еверц (2007р.н) стала найкращою у вправі з булавами і другою у вправі без предмета, таким чином посіла друге місце у багатоборстві.

Наймолодшій «Ніці» Луїзі Любімовій не було рівних серед гімнасток 2008 р.н., як у вправі без предмета, так і зі скакалко, також вона стала переможницею багатоборства.

Також, усі гімнастки клубу «Ніка» відвідали незабутні майстер-класи з Ганною Різатдіновою та іншими прімами світової гімнастики, і висловлюють їм свою вдячність та захоплення!

http://rg.sport.ua/news/328923

http://zaxid.net

http://portal.lviv.ua

http://ukraine-rg.com.ua

НОВИНИ

СТАТИСТИКА