Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

NIKA CUP 2015 – четвертий відкритий турнір з художньої гімнастики

5-7 червня у Львові проходив четвертий відкритий турнір з художньої гімнастики Nika Cup 2015, який став для нашого клубу вже традиційним.

Цього року взяти участь у змаганнях приїхали понад 250 учасниць із 33 спортивних команд та клубів України.

Усі спортсменки виступали у своїх вікових групах відповідно до категорій складності А, В і С. У фінальних вправах між собою змагались кращі 6 гімнасток кожної вікової групи за результатами багатоборства.

Наймолодшими учасницями були дітки 2010 року народження, які виконували вправу без предмета.

Справжньою окрасою турніру стала церемонія відкриття, яку блискуче провели артисти «Театру спорту» під керівництвом Аліни та Михайла Сениць.

Переможці та призери стали володарями медалей та кубків, а усі учасниці змагань отримали цінні подарунки та дипломи.

Колектив клубу «Ніка» висловлює щиру подяку організаторам, учасникам, тренерам, суддям, батьківському комітету та гостям турніру Nika Cup.