Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

Золотий кубок Карамби приїхав до Львова!

27.02. – 01.03. 2015 у м. Катовіце (Польща) відбувся міжнародний турнір з художньої гімнастики "Carramba Cup 2015", який уже вчетверте організовує місцевий дитячий спортивний клуб "Carramba".

Цього року до Катовіц прибули команди з 10 країн Європи (Білорусь, Іспанія, Нідерланди, Польща, Росія, Словаччина, Україна, Хорватія, Чехія та Щвейцарія), які були представлені 22 спортивними клубами. Усього в змаганнях взяли участь близько 200 гімнасток, які змагались як в індивідуальних, так і в групових вправах.

Про хороший статус художньої гімнастики в Польщісвідчить значна кількість клубів-учасників з різних куточків країни – Варшава, Гданськ, Гдиня, Краків, Катовіце, Лодзь, Бєльсько-Бяла, Бяли-Сток, Познань, Шчецін, які своєю майстерністю створили серйозну конкуренцію усім іншим суперникам.

Слід відмітити традиційно сильних гімнасток з Білорусі та Росії, які запам'ятались оригінальними композиціями та високим рівнем володіння предметами.

Другою по кількості клубів-учасників була Україна, яку представляли вісім команд з Києва, Львова, Одеси та Рівного, що дало змогу бути одними з фаворитів змагань.

Щодо організації турніру, слід зазначити високий технічний рівень забезпечення, суворе, але справедливе судійство, дотримання регламенту та негайна допомога, усім хто цього потребував.

Значимості турніру, однозначно, додавала професійна фото- і відео зйомка, яку забезпечували професіонали високого класу Barny Thierolf & Marc Schuirmann, які є традиційними партнерами чемпіонатів Європи та Світу з художньої гімнастики.

Уже вдруге вихованки спортивного клубу «НІКА» приймають запрошення польських колег і з задоволенням виступають на «Carramba Cup». Цього року випробувати свої сили вирушили Софійка Заплетнюк (2006), Настя Гурська (2005), Христина Погранична (2003) та Анастасія Приходько (2001), які взяли участь у спортивному заході під чільним керівництвом і опікою тренерів – Ірини Рудої та Олени Матковської.

У категорії Pre-juniors перемогу вдалось завоювати Христині Пограничній, яка виконувала вправи з м'ячем та булавами. Також, у вправі без предмета дванадцятирічна Христина здобула золото. На жаль, призові місця вдалось посісти не всім, натомість всі відмітили високий рівень підготовки конкуренток і отримали стимул до наступних перемог.

Не залишила байдужою надзвичайно гостинна і доброзичлива атмосфера змагань, яку зуміли створити господарі турніру. Подарунки, які отримали учасники сподобалися всім без виключення. Гарного настрою і дружніх почуттів надав банкет для діток та гостей турніру.

Високий рівень турніру, сильні суперниці та потужна конкуренція додали нашій команді стимулу і натхнення для досягнення нових результатів і перемог.

НОВИНИ

СТАТИСТИКА