Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

14-16 березня 2014 - проходив Rhythmic Gymnastics World Cup 2014 Cat B . & MTK Cup International Junior Tournament – Кубок світу з художньої гімнастики та міжнародний турнір для юніорів проходив у Дебрецені, Угорщина.

14-16 березня 2014 проходив черговий етап Кубка Світу з художньої гімнастики, який проходив у м. Дебрецен, Угорщина. Участь у престижних змаганнях взяли гімнастки з Австралії, Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Великої Британії, Грузії, Канади, Китаю, Кореї, Казахстану, Ізраїлю, Іспанії, Малайзії, Нової Зеландії, Південної Африки, Росії, Словаччини, Словенії, Сербії, Угорщини, України, Фінляндії та Японії.

Україну на міжнародній арені представляли сеньйорки Анна Різатдінова та Вікторія Мазур, юніорки Валерія Юзвяк та Діана Мижеріцька, пре-юніорки – львів'янки Христина Погранична та Маріола Боднарчук.

За результатами багатоборства Анна Різатдінова здобула срібло, поступившись росіянці Олександрі Солдатовій; Вікторія Мазур стала дев'ятою.

По видах, Аня виборола золото у вправі з обучем, два срібла за булави та стрічку і стала п'ятою у вправі з м'ячем.

У фінальних вправах Анна Різатдінова посіла перше місце у вправі з м'ячем та друге з булавами, а Вікторія Мазур здобула срібло у вправі з обручем.

Одночасно, на базі кубка світу відбувся FIG турнір для юніорів і пре-юніорів 2014 MTK Cup International Junior Tournament.

На жаль, українські юніорки не стали призерками цьогорічних змагань, проте потрапили у фінал, де Діана Мижеріцька стала четвертою у вправі з обручем, а Валерія Юзвяк – шостою у вправі з булавами увійшла у вісімку кращих за результатами з м'ячем.

Натомість, пре-юніорки, які змагались у вправах без предмета, скакалка, обруч та м'яч, щоразу піднімались на п'єдестал з гордо піднятою головою.

Так, Христина Погранична, вихованка Львівського спортивного клубу «Ніка» здобула дві золоті медалі за вправу без предмета і м'яч, та дві срібні медалі (скакалка, обруч); Маріола Боднарчук посіла друге місце за вправу з м'ячем, третє – обруч, і два четвертих місця (без предмета і скакалка).

Слід зазначити, що Христина Погранична, є однією з наймолодших учасниць MTK Cup International Junior Tournament 2014, але не зважаючи на свій юний вік є переможницею та призеркою десятків престижних міжнародних турнірів з художньої гімнастики.