Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

Христина Погранична - срібна призерка Юнацькьх Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі!

Вихованка львівського спортивного клубу Ніка, чемпіонка України, володарка Кубку України, віце-чемпіонка та мультимедалістка Чемпіонату Європи з художньої гімнастики здобула найважливішу свою нагороду - срібну Олімпійську медаль!

Треті Юнацькі Олімпійські Ігри проходили в столиці Аргентини з 6 по 18 жовтня, на яких художню гімнастику могла представляти лише одна найкраща спортсменка від країни.

За регламентом змагань спочатку проходила кваліфікація у фінали, яку Христна успішно пройшла третім номером. Самі медалі розігрувалися серед восьми фіналісток за сумою балів багатоборства (обруч, м’яч, булави, стрічка).

Після першого виду - блискуче виконаної вправи з обручем, Христина очолила вісімку лідерів, на жаль прикра технічна помилка з м’ячем не залишила шансів розраховувати на золото, проте додала стимулу у боротьбі за право стояти на п’єдесталі.

Таким чином, за підсумками багатоборства Христина Пограничн стала віце- чемпіонкою Третіх Юнацьких Олімпійських Ігор. Це вперше в історії української художньої гімнастики наша юніорка піднялась на Олімпійський п’єдестал.

Вітаємо особистого тренера Христини - Ірину Руду та весь тренерський склад СК Ніка з Олімпійською медаллю!

НОВИНИ

СТАТИСТИКА