Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

25-27.10.2013 – у Бельгійському містечку Гент відбувся 16 міжнародний турнір з художньої гімнастики «HAPPY CUP 2013», у якому вже вдруге взяли участь гімнастки зі спортивного клубу «Ніка».

Христина Погранична та Анастасія Приходько знову піднялися на перші сходинки п'єдесталу престижного міжнародного гімнастичного форуму Happy Cup. Загалом у турнірі взяли участь 48 клубів з 24 країн світу. Серед гімнасток цей турнір вважається одним із найважливіших стартів року, оскільки до участі у ньому запрошуються найсильніші спортсменки.

Христина Погранична після трьох видів (вправа без предмета, скакалка та обруч) набрала найбільшу суму (35,60) балів у категорії Benjamins і переконливо зайняла перше місце, що забезпечило їй участь у фінальних змаганнях. Від найближчої суперниці Елізабети Йовчевої з Болгарії наша гімнастка відірвалася на 3,6 бала. Христина також посіла перше місце серед гімнасток 2003 року народження. Ще одна українка, Вікторія Денисенко (СК «Гармонія Еліт», Київ) , яка також виступала у категорії Benjamins набрала у багатоборстві 29,95 балів, що забезпечило їй третє місце в категорії Benjamins та перше місце серед гімнасток 2004 року.

Анастасія Приходько в багатоборстві (категорія Hopes) виступала із обручем, скакалкою та вправою без предмета і набрала в сумі 34,45 балів. Такий високий результат забезпечив Анастасії 2 місце серед гімнасток 2001 р.н. та вихід у фінал змагань.

У фінальних вправах львів'янки впевнено обійшли усіх суперниць і вибороли золоті медалі кожна у своїй категорії. Настя Приходько виступала з обручем, а Христина Погранична із скакалкою.

http://portal.lviv.ua/news/2013/10/28/142131.html

http://galsports.com/photo/lvivski-himnastky-zdobuly-blyskuchi-peremohy-v-belhiyi/32232.aspx

НОВИНИ

СТАТИСТИКА