Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

Христина Погранична – чемпіонка Кубка Дерюгіної!

Дві золотих та три срібних медалі здобула львівська гімнастка Христина Погранична на найпрестижнішому міжнародному турнірі з художньої гімнастики, який проходить на теренах України, Кубку Дерюгіної. Уже другий рік поспіль Христина сатє володаркою цього престижного Кубка.

Багатоборство серед юніорів проходило як командна першість. Україна була представлена двома найсильнішими гімнастками цієї категорії – львів’янкою Христиною Пограничною та киянкою Вікторією Онопрієнко. За регламентом змагань сума шести найвищих оцінок і становила результат команди. Погранична блискуче справилася з усіма видами програми, а її оцінки як найвищі, увійшли до командного заліку, завдяки чому, українки вибороли першість у багатоборстві, обійшовши команди Росії та Білорусі.

Високі оцінки за усі вправи дозволили Христині кваліфікуватися у всі фінали (одна гімнастка від країни).

Ще одне золото львів’янка здобула у фінальній вправі з обручем: оцінка 18,200 - найвища оцінка серед усіх юніорок турніру та її новий особистий рекорд.

Ще три срібні медалі у фіналах Христина виборола у вправах з м’ячем, булавами та стрічкою, поступившись чемпіонці Росії Дар’ї Трубніковій.

Христина Погранична є вихованкою львівського спортивного клубу «Ніка», лідером юніорської збірної України з художньої гімнастики, чинною чемпіонкою України (2017), володаркою Кубка України (2018).

НОВИНИ

СТАТИСТИКА