Ніка - спортивний клуб художньої гімнастики у Львові, художня гімнастика львів

Гімнастки клубу «Ніка» підкорили Об’єднані Арабські Емірати!

7-9 грудня у найбільшому місті Об’єднаних Арабських Еміратів проходив дуже престижний міжнародний турнір DuGymCup 2017, який уже вдруге збирає учасниць з різних континентів.

Удруге поспіль вихованки спортивного клубу «Ніка» беруть участь у цьому грандіозному дійстві. Усього зі Львова було заявлено 5 гімнасток, кожна з яких, здобула високі нагороди.

Вихованка клубу Ніка, яка зараз є першим номером національної юніорської збірної з художньої гімнастики, Христина Погранична, здобула чотири золотих – за багатоборство, м’яч, булави та стрічку – а також одну бронзову медаль, за вправу з обручем. Погранична також відзначена титулом Міс Технічність турніру!

Анастасія Гурська (2005 рік народження) везе до Львова дві медалі: золоту за вправу зі скакалкою і бронзову за стрічку. Варвара Кулянда (2008 року народження) виборола золото у вправі з булавами, та бронзу за скакалку і, в результаті, посіла третю сходинку п’єдесталу у багатоборстві.

Срібну нагороду виборола Антоніна Коцюбинська (2008 року народження) за вправу зі скакалкою і бронзову – за вправу без предмета. Найкращою у своїй віковій карегорії у вправі з булавами стала Алекса Еверц (2007 року народження), яка також здобула бронзу у вправі з м’ячем.

Усі гімнастки взяли участь у майстер-класах від дворазової олімпійської чемпіонки Євгенії Канаєвої та призерки чемпіонатів світу Саломе Пажави.

Такими чином львів’янки везуть урожай з 14 медалей: 7 золотих, 1 срібну та 6 бронзових!

Юні львів’янки тренуються під керівництвом тренерів Ірини Рудої, Олени Матковської, Людмили Яковенко, Вероніки Фролової та хореографа Анни Сопрунової.

НОВИНИ

СТАТИСТИКА